HİKAYEMİZ

“İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.”
İç mekân tasarımcısı Tony Fornabaio

Uygulamada titiz , en yüksek standartlara bağlı OGGİ DESIGN’in hikayesi 1979 yılında başladı.Günden güne fark yaratan ürün ve üretim anlayışı markaya  bugün sektörde önemli ve  sağlam bir yer edindirdi.

Yılların verdiği tecrübesi ve işine sanat mantalitesi ile bakan zanatçıları, teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip eden  ekibi ile  Her yıl geliştirdiği koleksiyonları, ürün kalitesi, reformist ve özgün tasarımlarıyla trendlere yön veren geleneğini sürdürmektedir.

Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonelliği ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren OGGİ, Koltuk takımları, tv üniteleri,yemek ve yatak odaları,marjinal aksasur gibi yaşam alanınızı şenlendirecek kategorilerde  geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

En iyisini satın alın. Yalnızca bir kez ağlarsınız.
İç mekân tasarımcısı Miles Redd

Gösterişli özenli detaylarıyla göze çarpan son derece zarif mobilya ve iç mekan öğeleri  OGGİ DESIGN’ın tasarımlarının en önemli ayrıcalığını oluşturmaktadır.  İnce ustalık, lüks malzemeler ve detaylara verilen önem, üretilen her işte görülmektedir.

OGGİ DESIGN’ın en önemli prensibi ,kişilerin ve kuruluşların arayış ve gereksinimlerini, yaşam alanları ve ürün çeşitliliği ile çağın yüksek hizmet ve kalite standartları dahilinde,en düşük maliyet, kayıp ve yanlışla, müşterilerinin koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlayacak kalitede, tam zamanında karşılamak ve kullanıma sunmaktır.